ENGLISH

Cahange langue

Antalya Kas Saklikent Kanyonu , Kayip Cennet

Bize Ulaşın  /  Ana Sayfa

Likyalilar Hakkinda

Emlak Rehberi

Tatil Rehberi

Turistik Etkinlikler

Bölgeye Nasıl Ulasılır

Bölgeye Has Ürünler

 

 


Bölgedeki Likya Şehirleri


Diğer Görülecek Yerler


Bölgedeki Plajlar

 

     Konaklama  / Turistik Etkinlikler  / Fotoğraf Kareleri ile Likya Bölgesi    ( Kalkan  -  Kaş )

 Ulaşmak istediğiniz yerler için  Yol Tarifi

Saklıkent Kanyonu - Kayıp Cennet

      Saklıkent doğal ortamda size tüm güzellikleri sunan muhteşem doğası ve inanılmaz güzel suyu ile gizli bir doğa harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalkana sadece 20 dakika mesafede olan Saklıkent ulaşımı da çok kolay bir yerdir. kalkan ve Kınık'tan belirli saatlerde buraya dolmuşlar kalkmakta olup Fethiye'den de kolay bir şekilde Saklıkent e gelebilirsiniz. Bu doğal güzellik içersinde geçirilen saatler  tüm sorunlarınızı soğuk suyu ile alıp götürecektir... Burada konaklama imkanınız olduğu gibi günübirlik gezilerle de gezebilirsiniz. Saklıkent kanyonunda çeşitli su sporları yapıp adrenalininizi yükseltebilirsiniz. En iyisi siz gezin ve tadına varın anlatmakla bu güzelliklerin tadına varılmaz.

       Saklıkent kanyonu 17 km uzunluğunda olup bunun ilk kilometreleri herkes tarafından , 7 km si ise orta zorlukta olup gezilebilir. Ama 17 km nin tümünü geçmek için profesyonel ekipmanlılar gerekmektedir.

      Saklıkent kanyonunun işletme bölümlerini ücretsiz olarak gezebilir ve burada yeme içme gereksiniminizi giderebilirsiniz ama kanyon içine ücret karşılığı girilmektedir . Müze kart geçmemekle birlikte öğrenci indirimi yapılmaktadır .

      Saklıkent'e bir çok köy ürünü köylüler tarafından sizlere sunulmakta satılmaktadır bilinçsizlik nedeni ile sağlıklı ürünler pet şişelerde güneş altında günlerce bekletilmekte bu durumda ürünlerin doğallığını bozmaktadır , eğer doğal köy ürünü alacaksanız direk köylülerin depolarından almayı tercih edin yada www.organiktarimantalya.com sayfasını ziyaret edip ürün temin edebilirsiniz .

 

 

 

 

 

Alllycia

Gsm , Whatsapp: 0542 743 7431

Email : alllycia@hotmail.com