ENGLISH

Cahange langue

ALLLYCIA ( Likya Bölgesi Tatil Rehberi )

Bize Ulaşın  /  Ana Sayfa

Likyalılar Hakkında
İşletme Rehberi

Emlak Rehberi

Tatil Rehberi

Turistik Etkinlikler

Bölgeye Nasıl Ulaşılır

Likya Pazar

 

 


Bölgedeki Likya Şehirleri


Diğer Görülecek Yerler


Bölgedeki Plajlar

 

     Konaklama  / Turistik Etkinlikler  / Fotoğraf Kareleri ile Likya Bölgesi    ( Kalkan  -  Kaş )

 Ulaşmak istediğiniz yerler için  Yol Tarifi

Saklıkent Kanyonu - Kayıp Cennet

      Saklıkent doğal ortamda size tüm güzellikleri sunan muhteşem doğası ve inanılmaz güzel suyu ile gizli bir doğa harikası olarak karşımıza çıkmaktadır. Kalkana sadece 20 dakika mesafede olan Saklıkent ulaşımı da çok kolay bir yerdir. kalkan ve Kınık'tan belirli saatlerde buraya dolmuşlar kalkmakta olup Fethiye'den de kolay bir şekilde Saklıkent e gelebilirsiniz. Bu doğal güzellik içersinde geçirilen saatler  tüm sorunlarınızı soğuk suyu ile alıp götürecektir... Burada konaklama imkanınız olduğu gibi günübirlik gezilerle de gezebilirsiniz. Saklıkent kanyonunda çeşitli su sporları yapıp adrenalininizi yükseltebilirsiniz. En iyisi siz gezin ve tadına varın anlatmakla bu güzelliklerin tadına varılmaz.

       Saklıkent kanyonu 17 km uzunluğunda olup bunun ilk kilometreleri herkes tarafından , 7 km si ise orta zorlukta olup gezilebilir. Ama 17 km nin tümünü geçmek için profesyonel ekipmanlılar gerekmektedir.

Not :  Saklıkent ( Gizli Cennet ) hakkında detaylı bilgi edinmek , konaklama imkanlarını öğrenmek , bölgede yapılabilecek etkinlikler ve bölgenin kesinlikle tadılması ve görülmesi gerekenleri için , kısacası detay için bana ulaşabilirsiniz , imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olabilirim ...                  0542 743 7431

 

 

 

 

Alllycia

Gsm : 0 542 743 7431

Email -Skype : alllycia@hotmail.com