TÜRKÇE

Dili Değiştir

ALLLYCIA ( Lycian Region Vacation Guide )

Contact Us./Main Page

About Lycians
Business Drectory

Real Estate Guide

Holiday Guide

Tourism Activities

Transport

Contact Us.


Bölgedeki Likya Şehirleri


Diğer Görülecek Yerler


Bölgedeki Plajlar

 

      Accommodation  / Touristic Activities  / Photo Frames with Region       ( Kalkan  -  Kaş )

 

Turkey Travel Guide

BY PLANE:

From Dalaman /Muğla  and Antalya airport.

Dalaman  Airport   - Kalkan  : 1 hour  30 minutes by car. Hava alanından Kalkana ulaşmak için üç yol tercih edebilirsiniz. Bir tur acentası ile anlaşıp transfer yaptırabilir, Özel araç kiralayabilir  yada servis ile Fethiye ye gelip oradan saat başı kalkan otobüslerle kalkana ulaşabilirsiniz.

Dalaman Hava Alanı  -  Kaş        : 1 saat 45 dakika . Hava alanından Kaşa ulaşmak için üç yol tercih edebilirsiniz. Bir tur acentası ile anlaşıp transfer yaptırabilir, Özel araç kiralayabilir  yada servis ile Fethiye ye gelip oradan saat başı kalkan otobüslerle kalkana ulaşabilirsiniz.

Antalya Hava Alanı - Kalkan     : Özel Araç ile 3 saat 30 dakika . Hava alanından kalkana ulaşmak için , Araç kiralayabilir. Transfer yaptırabilir yada Antalya otogarından saatlik otobüslerle kalkana gelebilirsiniz . otobüs tercihini seçerseniz geliş süreniz 5 saate kadar çıkacaktır.

Antalya Hava Alanı - Kaş           : Özel Araç ile 3 saat 30 dakika . Hava alanından Kaşa ulaşmak için , Araç kiralayabilir. Transfer yaptırabilir yada Antalya otogarından saatlik otobüslerle kaşa gelebilirsiniz . otobüs tercihini seçerseniz geliş süreniz 4 saat 30 dakikaya  kadar çıkacaktır.

By bus   :

 Kamil koç  and  Pamukkale  from  İstanbul - Ankara - İzmir   . Adding  Metro tourism in summer season.From  Antalya and  Fethiye  terminal  possible to find a minibus in every hour

Antalya- Kalkan  5 hours by bus

Antalya -Kaş  4 hours 30 minutes  by bus.

Fethiye- Kalkan  1  hour   30 minutes by bus

Fethiye -Kaş 2 hours by bus

Note:You can ask our private tours too.

Alllycia

Yali Boyu Mah. 1 Nolu Sok. No 6 Kalkan -Kaş ANTALTA / TURKEY

 Gsm : +90 542 743 7431

Email : -  Msn : osarikaya07@hotmail.com