ENGLISH

Cahange langue

ALLLYCIA ( Likya Bölgesi Tatil Rehberi )

Bize Ulaşın  /  Ana Sayfa

Likyalılar Hakkında
İşletme Rehberi

Emlak Rehberi

Tatil Rehberi

Turistik Etkinlikler

Bölgeye Nasıl Ulaşılır

Bölgeye Has Ürünler

 

 

 


Bölgedeki Likya Şehirleri


Diğer Görülecek Yerler


Bölgedeki Plajlar

 

 

      Konaklama  / Turistik Etkinlikler  / Fotoğraf Kareleri ile Likya Bölgesi    ( Kalkan  -  Kaş )


Tahmini Transfer seçenekleri Ve fiyatlar  >>>>

Uçak İle Ulaşım  :

Muğla Dalaman Hava alanı ve Antalya Hava alanı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Dünyanın ve Türkiye nin her yerinden Antalya hava alanına uçak seferleri olmakta olup , Dalaman hava alanına uçak seferleri kış aylarında azalmaktadır.

Dalaman  Hava Alanı  - Kalkan  : Özel araç ile 1 saat 30 dakika . Hava alanından Kalkana ulaşmak için üç yol tercih edebilirsiniz. Bir tur acentesi ile anlaşıp transfer yaptırabilir, Özel araç kiralayabilir  yada servis ile Fethiye ye gelip oradan saat başı kalkan otobüslerle kalkana ulaşabilirsiniz.

Dalaman Hava Alanı  -  Kaş        : Özel Araç ile 1 saat 45 dakika . Hava alanından Kaşa ulaşmak için üç yol tercih edebilirsiniz. Bir tur acentesi ile anlaşıp transfer yaptırabilir, Özel araç kiralayabilir  yada servis ile Fethiye ye gelip oradan saat başı kalkan otobüslerle kalkana ulaşabilirsiniz.

Antalya Hava Alanı - Kalkan     : Özel Araç ile 3 saat 30 dakika . Hava alanından kalkana ulaşmak için , Araç kiralayabilir. Transfer yaptırabilir yada Antalya otogarından saatlik otobüslerle kalkana gelebilirsiniz . otobüs tercihini seçerseniz geliş süreniz 5 saate kadar çıkacaktır.

Antalya Hava Alanı - Kaş           : Özel Araç ile 3 saat 30 dakika . Hava alanından Kaşa ulaşmak için , Araç kiralayabilir. Transfer yaptırabilir yada Antalya otogarından saatlik otobüslerle kaşa gelebilirsiniz . otobüs tercihini seçerseniz geliş süreniz 4 saat 30 dakikaya  kadar çıkacaktır.

*** Bunlara ek olarak geleceğiniz tarihlerde ben müsait olursam Hava Alanından gelip sizi alabilir ulaşmak istediğiniz yere ulaştırabilirim . Transfer ve araç kiralama seçeneklerine göre sizin için daha ekonomik olacaktır . Bu opsiyonu da bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz ... Detaylı bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz .  0542 743 743 1

Otobüs İle Ulaşım  :

Kalkan ve Kaşa Yaz kış Kamil koç ve Pamukkale  firmaları Üç büyük şehrimizden İstanbul - Ankara - İzmir  servis yapmaktadır . Yazın buna ek olarak Metro turizm de servis başlatır ... Türkiye nin her yerinden  Antalya veya Fethiye otogarına gelip oradan bu bölgeye de saatlik kalkan otobüslerle ulaşabilirsiniz .

Antalya Kalkan otobüs ile 5 saat

Antalya Kaş otobüs ile 4 saat 30 dakika

Fethiye Kalkan otobüs ile 1 saat  30 dakika

Fethiye Kaş otobüs ile  2 saat

**********  Likya bölgesine özel ve bölge köylüsü tarafından tamamen doğal olarak yetiştirilen ve üretilen ürünlerle , hazırlanan kahvaltı , akşam veya öğle yemeğini tatmak ve öğünlerinizi bu şekilde geçirmek ister misiniz ? Bu konuda size yardımcı olabilir , bu güzelliği sizin için koordine edebilirim

 

**********  Likya bölgesine özgü el yapımı ürünlerden ( Zeytin yagi , Zeytin yagi Sabunu , Nar eksisi , Uzum pekmezi , Dogal sifali bitkiler ... )  temin etmek ve sevdiklerinize hediye götürmek ister misiniz ?  Cevabınız evet ise ( www.organiktarimantalya.com ) 'dan  temin edebileceğiniz ürünleri inceleyin ve lütfen benimle irtibata geçin .

 

********** Bir Köy evine misafir olup , doğa ve hayvanlarla iç içe gün geçirmek ister misiniz ? Köylü misafirperverliğini ve onların size ikramlarını görmek ve tatmak isterseniz benimle irtibata geçebilirsiniz bu konuda sizlere yardımcı olmak isterim . ( www.illedevilla.com )

 

********** Kendinize özgü bir etkinlik , veya sadece size özel bir gezinti , turlarla göremeyeceğiniz yerleri görmek , doğa ve çevre köylerine geziler düzenlemek isterseniz bu konuda da sizlere bilgi ve yönlendirme konusunda yardımcı olabilirim . İrtibata geçebilirsiniz .

 

Irtibat için 0542 743 743 1 numaralı telefonu kullanabilirsiniz .


 

Hava Alanı Transfer  :  Buradaki bilgiler ve fiyatlar güncel olmamakla birlikte sezon içinde farklılıklar gösterebilmektedir . bölgedeki tur firmalarından edindiğim bilgi doğrultusunda sadece sizleri bilgilendirmek amacıyla alttaki listeyi yayınladım ...

 

Kişi Sayısı

Hava Alanı Fiyat
6-14 kişi Antalya H.A - Kaş 370 TL
6-14 kişi Antalya H.A - Kalkan 400 TL
6-14 kişi Dalaman H.A - Kaş 280 TL
6-14 kişi Dalaman H.A - Kalkan 250 TL
4-6 Kişi Antalya H.A - Kaş 325 TL
4-6 Kişi Antalya H.A - Kalkan 350 TL
4-6 Kişi Dalaman H.A - Kaş 200 TL
4-6 Kişi Dalaman H.A - Kalkan 180 TL
1-3 Kişi Antalya H.A - Kaş 210 TL
1-3 Kişi Antalya H.A - Kalkan 230 TL
1-3 Kişi Dalaman H.A - Kaş 170 TL
1-3 Kişi Dalaman H.A - Kalkan 150 TL
Özel Araç Tahsisi
Araç +  Şoför ( Aracın yakıtı size aittir )  1-3 kişi için Günlük :  100 TL
     


 

 

Alllycia

Gsm : 0 542 743 7431

Email -Skype : alllycia@hotmail.com