ENGLISH

Cahange langue

Likya Bölgesi Ulasim Secenekleri

Bize Ulaşın  /  Ana Sayfa

Likyalilar Hakkinda

Emlak Rehberi

Tatil Rehberi

Turistik Etkinlikler

Bölgeye Nasıl Ulasılır

Bölgeye Has Ürünler

 

 

 


Bölgedeki Likya Şehirleri


Diğer Görülecek Yerler


Bölgedeki Plajlar

 

 

      Konaklama  / Turistik Etkinlikler  / Fotoğraf Kareleri ile Likya Bölgesi    ( Kalkan  -  Kaş )


Tahmini Transfer seçenekleri Ve fiyatlar  >>>>

Uçak İle Ulaşım  :

Muğla Dalaman Hava alanı ve Antalya Hava alanı ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Dünyanın ve Türkiye nin her yerinden Antalya hava alanına uçak seferleri olmakta olup , Dalaman hava alanına uçak seferleri kış aylarında azalmaktadır.

Dalaman  Hava Alanı  - Kaş Kalkan Mahallesi  : Özel araç ile 1 saat 30 dakika . Dalaman Hava alanından Kalkana ulaşmak için üç yol tercih edebilirsiniz. Bir tur acentesi ile anlaşıp transfer yaptırabilir, Özel araç kiralayabilir  yada servis ile Fethiye ye gelip oradan saat başı kalkan otobüslerle kalkana ulaşabilirsiniz.

Dalaman Hava Alanı  -  Kaş Merkez : Özel Araç ile 1 saat 45 dakika . Dalaman Hava alanından Kaşa ulaşmak için üç yol tercih edebilirsiniz. Bir tur acentesi ile anlaşıp transfer yaptırabilir, Özel araç kiralayabilir  yada servis ile Fethiye ye gelip oradan saat başı kalkan otobüslerle kaş'a ulaşabilirsiniz.

Dalaman Hava Alanı  -  Kaş Üzümlü Mahallesi  ( Margaz ) : Özel Araç ile 1 saat 35 dakika . Dalaman Hava alanından Üzümlü Mahallesine ulaşmak için üç yol tercih edebilirsiniz. Bir tur acentesi ile anlaşıp transfer yaptırabilir, Özel araç kiralayabilir  yada servis ile Fethiye ye gelip oradan saat başı kalkan otobüslerle kalkana ulaşabilirsiniz. Kalkandan  Üzümlü Mahallesine Özel araç veya Taksi ile 10 dakikada geçebilirsiniz .

Dalaman Hava Alanı  -  Kaş İslamlar Mahallesi ( Bodamya ) : Özel Araç ile 1 saat 35 dakika . Dalaman Hava alanından İslamlar Mahallesine ulaşmak için üç yol tercih edebilirsiniz. Bir tur acentesi ile anlaşıp transfer yaptırabilir, Özel araç kiralayabilir  yada servis ile Fethiye ye gelip oradan saat başı kalkan otobüslerle kalkana ulaşabilirsiniz. Kalkan dan Özel araç veya Taksi ile İslamlar mahallesine 10 dakikada geçebilirsiniz .

Antalya Hava Alanı - Kaş Kalkan Mahallesi  : Özel Araç ile 3 saat 30 dakika . Antalya Hava alanından kalkana ulaşmak için , Araç kiralayabilir. Transfer yaptırabilir yada Antalya otogarından saatlik otobüslerle kalkana gelebilirsiniz . otobüs tercihini seçerseniz geliş süreniz 5 saate kadar çıkacaktır.

Antalya Hava Alanı - Kaş Merkez  : Özel Araç ile 3 saat. Antalya Hava alanından Kaşa ulaşmak için , Araç kiralayabilir. Transfer yaptırabilir yada Antalya otogarından saatlik otobüslerle kaşa gelebilirsiniz . otobüs tercihini seçerseniz geliş süreniz 4 saat 30 dakikaya  kadar çıkacaktır.

Antalya Hava Alanı - Kaş Üzümlü Mahallesi ( Margaz )  : Özel Araç ile 3 saat 35 dakika . Antalya Hava alanından Üzümlü Mahallesine ulaşmak için , Araç kiralayabilir. Transfer yaptırabilir yada Antalya otogarından saatlik otobüslerle Kalkan'a gelebilirsiniz . otobüs tercihini seçerseniz geliş süreniz 5 saate kadar çıkacaktır. Kalkandan ise özel araç veya Taksi seçeneği ile 10 dakikada Üzümlü mahallesine ulaşabilirsiniz .

Antalya Hava Alanı - Kaş İslamlar Mahallesi ( Bodamya )  : Özel Araç ile 3 saat 35 dakika . Antalya Hava alanından İslamlar Mahallesine ulaşmak için , Araç kiralayabilir. Transfer yaptırabilir yada Antalya otogarından saatlik otobüslerle Kalkan'a gelebilirsiniz . otobüs tercihini seçerseniz geliş süreniz 5 saate kadar çıkacaktır. Kalkandan ise özel araç veya Taksi seçeneği ile 10 dakikada İslamlar mahallesine ulaşabilirsiniz .

 

Otobüs İle Ulaşım  :

Kalkan ve Kaşa Yaz kış Kamil koç ve Pamukkale  firmaları Üç büyük şehrimizden İstanbul - Ankara - İzmir  servis yapmaktadır . Yazın buna ek olarak Metro turizm de servis başlatır ... Türkiye nin her yerinden  Antalya veya Fethiye otogarına gelip oradan bu bölgeye de saatlik kalkan otobüslerle ulaşabilirsiniz .

Antalya Otogardan Kaş Kalkan Mahallesi otobüs ile 5 saat

Antalya Otogardan Kaş Merkez otobüs ile 4 saat 30 dakika

Fethiye Otogardan Kaş Kalkan Mahallesi otobüs ile 1 saat  30 dakika

Fethiye Otogardan Kaş Merkez otobüs ile  2 saat

    Kaş Üzümlü Mahallesine ve Kaş İslamlar Mahallesine Otobüs ile ulaşmak için öncelikle Kalkan Otogarına gelmeniz ve oradan taksi veya özel araç ile İslamlar ve Üzümlü mahallesine 10 dakikada ulaşabilirsiniz .

**********  Likya Bölgesinde ( Kaş Kalkan Mahallesi , Kaş Patara Mahallesi , Kaş Üzümlü Mahallesi , Kaş İslamlar Mahallesi ) Konaklama seçenekleri ve Kiralık villa seçenekleri için www.illedevilla.com  sayfamızı inceleyebilirsiniz .

 

**********  Likya bölgesine özgü el yapımı ürünlerden ( Zeytin yagi , Zeytin yagi Sabunu , Nar eksisi , Uzum pekmezi , Dogal sifali bitkiler ... )  temin etmek ve sevdiklerinize hediye götürmek ister misiniz ?  Cevabınız evet ise ( www.organiktarimantalya.com ) 'dan  temin edebileceğiniz ürünleri inceleyin ve lütfen benimle irtibata geçin .

 

Irtibat için 0542 743 743 1 numaralı telefonu kullanabilirsiniz .


 

Hava Alanı Transfer  :  Buradaki bilgiler ve fiyatlar güncel olmamakla birlikte sezon içinde farklılıklar gösterebilmektedir . bölgedeki tur firmalarından edindiğim bilgi doğrultusunda sadece sizleri bilgilendirmek amacıyla alttaki listeyi yayınladım ...

 

Kişi Sayısı

Hava Alanı Fiyat
6-14 kişi Antalya H.A - Kaş 370 TL
6-14 kişi Antalya H.A - Kalkan 400 TL
6-14 kişi Dalaman H.A - Kaş 280 TL
6-14 kişi Dalaman H.A - Kalkan 250 TL
4-6 Kişi Antalya H.A - Kaş 325 TL
4-6 Kişi Antalya H.A - Kalkan 350 TL
4-6 Kişi Dalaman H.A - Kaş 200 TL
4-6 Kişi Dalaman H.A - Kalkan 180 TL
1-3 Kişi Antalya H.A - Kaş 210 TL
1-3 Kişi Antalya H.A - Kalkan 230 TL
1-3 Kişi Dalaman H.A - Kaş 170 TL
1-3 Kişi Dalaman H.A - Kalkan 150 TL
     

    Kaş İslamlar Mahallesine veya Kaş Üzümlü Mahallesine Transfer Yaptırmak isterseniz Kaş Kalkan Fiyatları ile Aynı fiyatlar sizlerden Talep edilecektir .


 

 

Alllycia

Gsm , Whatsapp: 0542 743 7431

Email : alllycia@hotmail.com