ENGLISH

Cahange langue

ALLLYCIA ( Likya Bölgesi Tatil Rehberi )

Bize Ulaşın  /  Ana Sayfa

Likyalılar Hakkında
İşletme Rehberi

Emlak Rehberi

Tatil Rehberi

Turistik Etkinlikler

Bölgeye Nasıl Ulaşılır

Bölgeye Has Ürünler

 

 

 


Bölgedeki Likya Şehirleri


Diğer Görülecek Yerler


Bölgedeki Plajlar

 Konaklama  / Turistik Etkinlikler  / Fotoğraf Kareleri ile Likya Bölgesi    ( Kalkan  -  Kaş )

 

Irtibat için 0542 743 743 1 numaralı telefonu kullanabilirsiniz .

 

         Email  :  alllycia@hotmail.com

          Skype :  alllycia@hotmail.com

 

**********  Likya bölgesine özel ve bölge köylüsü tarafından tamamen doğal olarak yetiştirilen ve üretilen ürünlerle , hazırlanan kahvaltı , akşam veya öğle yemeğini tatmak ve öğünlerinizi bu şekilde geçirmek ister misiniz ? Bu konuda size yardımcı olabilir , bu güzelliği sizin için koordine edebilirim

 

**********  Likya bölgesine özgü el yapımı ürünlerden ( Zeytin yagi , Zeytin yagi Sabunu , Nar eksisi , Uzum pekmezi , Dogal sifali bitkiler ... )  temin etmek ve sevdiklerinize hediye götürmek ister misiniz ?  Cevabınız evet ise ( www.organiktarimantalya.com ) 'dan  temin edebileceğiniz ürünleri inceleyin ve lütfen benimle irtibata geçin .

 

********** Bir Köy evine misafir olup , doğa ve hayvanlarla iç içe gün geçirmek ister misiniz ? Köylü misafirperverliğini ve onların size ikramlarını görmek ve tatmak isterseniz benimle irtibata geçebilirsiniz bu konuda sizlere yardımcı olmak isterim .

 

********** Kendinize özgü bir etkinlik , veya sadece size özel bir gezinti , turlarla göremeyeceğiniz yerleri görmek , doğa ve çevre köylerine geziler düzenlemek isterseniz bu konuda da sizlere bilgi ve yönlendirme konusunda yardımcı olabilirim . İrtibata geçebilirsiniz .

 

Not :  Kalkan , Kaş , Patara , Üzümlü Margaz , İslamlar Bodamya ( Likya Bölgesi ) Hakkında  detaylı bilgi edinmek , konaklama imkanlarını öğrenmek , bölgede yapılabilecek etkinlikler ve bölgenin kesinlikle tadılması ve görülmesi gerekenleri için , kısacası detay için bana ulaşabilirsiniz , imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olabilirim ...

 

 

 

 

Alllycia

Gsm : 0 542 743 7431

Email -Skype : alllycia@hotmail.com