ENGLISH

Cahange langue

ALLLYCIA ( Iletisim Bilgilerimiz )

Bize Ulaşın  /  Ana Sayfa

Likyalilar Hakkinda

Emlak Rehberi

Tatil Rehberi

Turistik Etkinlikler

Bölgeye Nasıl Ulasılır

Bölgeye Has Ürünler

 

 

 


Bölgedeki Likya Şehirleri


Diğer Görülecek Yerler


Bölgedeki Plajlar

 Konaklama  / Turistik Etkinlikler  / Fotoğraf Kareleri ile Likya Bölgesi    ( Kalkan  -  Kaş )

 

   İrtibat bilgilerimizi altta yazdık ama sizden bizimle irtibata geçmeden önce bir ricamız var biliyoruz ki bir çok kişi bu konuda duyarlı ama yinede belirtmek istedik lütfen mesai saatleri içinde ( 09:00- 17:00 ) Bizi arayın diğer saatlerde whatsapp yada mail yolu ile bize ulaşın uygun olunca size kesinlikle dönüş yaparız .

 

          Whatsapp  :  0542 743 7431

          Email         :  alllycia@hotmail.com

          Telefon       :  0542 743 743 1

 

**********  Likya Bölgesinde ( Kalkan , Patara , Üzümlü Mahallesi , İslamlar Mahallesi ) Konaklama seçenekleri ve Kiralık villa seçenekleri için www.illedevilla.com  sayfamızı inceleyebilirsiniz .

 

**********  Likya bölgesine özgü el yapımı ürünlerden ( Zeytin yagi , Zeytin yagi Sabunu , Nar eksisi , Uzum pekmezi , Dogal sifali bitkiler ... )  temin etmek ve sevdiklerinize hediye götürmek ister misiniz ?  Cevabınız evet ise ( www.organiktarimantalya.com ) 'dan  temin edebileceğiniz ürünleri inceleyin ve lütfen benimle irtibata geçin .

 

Not :  Kalkan , Kaş , Patara , Üzümlü Margaz , İslamlar Bodamya ( Likya Bölgesi ) Hakkında  detaylı bilgi edinmek , konaklama imkanlarını öğrenmek , bölgede yapılabilecek etkinlikler ve bölgenin kesinlikle tadılması ve görülmesi gerekenleri için , kısacası detay için bana ulaşabilirsiniz , imkanlar dahilinde sizlere yardımcı olabilirim ...

 

 

 

 

Alllycia

Gsm , Whatsapp: 0542 743 7431

Email : alllycia@hotmail.com